“Na lovesilk.sk som si kúpila hodvábne gumičky a totálne som sa do nich zamilovala! Cítim, že moje vlasy sú po nich oveľa jemnejšie… už sa nemusím trápiť z klasickými gumičkami, na ktorých som vždy mala veľké množstvo vlasov. Okrem toho, mám pocit, že tiež vyzerajú oveľa luxusnejšie… už sa ma na ne pýtalo niekoľko ľudí.”

Natália, Brezno

“Hodvábne gumičky lovesilk sú úžasné! A tiež sú za skvelú cenu. Najskôr som ich kúpila sestre, pretože mi prišli ako vhodný darček na Vianoce, ale potom som si ich hneď objednala aj ja, lebo vyzerajú krásne. A aj po čase vyzerajú ako nové. 😊”

Zuzana, Bratislava

“Z lovesilk mám viacero produktov, ale asi úplne najradšej mám hodvábnu gumičku Scarlett. Je krásna a na vlasoch vyzerá dokonale. Milujem tú farbu. No a keď ju nemám na vlasoch, vždy si ju nechávam na zápästí – v prípade potreby ju tak vždy môžem použiť, ale navyše, na zápästí vyzerá ako štýlový šperk!”

Veronika, Nitra

“Tento valček do vlasov je úžasný! Má dva a takmer každú noc si naň naviniem vlasy. Ráno sa tam budím s prirodzenými vlnami, ktoré vyzerajú super. A neničia moje vlasy. Z lovesilk som navyše k tomu dostala aj dve gumičky zadarmo. Fakt skvelý nákup – ďakujem.”

Tamara, Oravský Podzámok

Rozmýšľal som, čo kúpiť mojej frajerke na narodeniny a tento valček mi poradila spoločná kamarátka. Vybral som ružovú farbu a vyzerá fakt pekne. Moja priateľka si valček dáva počas dňa, predtým ako niekde ideme alebo počas spánku. Má dlhé vlasy, takže je pre ňu úplne ideálny. Veľmi sa mi to páči.”

Igor, Topoľčany

“Nikdy by som nepovedala, že spacia maska môže byť taká užitočná, ale lovesilk ma o tom presvedčila! Hodvábnu masku nosím takmer každú noc. Je extrémne hladká a mäkká a s ňou sa mi spí naozaj dokonale. Taktiež je vynikajúca aj na cestovanie. Najskôr som sa bála, že starostlivosť o hodvábne produkty bude veľmi komplikovaná, ale aktuálne už mám aj obliečky a nemám najmenší problém.”

Darina, Bratislava

“Hodvábna maska lovesilk je geniálna! A milujem jej farbu – mám ju vo farbe ružové zlato. Je úžasne mäkkučká. Vôbec som netušila, aké vôbec benefit takáto maska má, ale verím, že ich je naozaj veľa. Hlavne sa snažím nájsť spôsob, ako spomaliť tvorbu vrások okolo očí a táto maska mi jednoznačne pomáha.”

Petra, Polomka

“Už predtým som používala masku na tvár, pretože mi vadí pri spánku akékoľvek svetlo, ale hodvábna maska lovesilk je fantastická. Nič sa jej nevyrovná. Očividne je veľmi kvalitná a spí sa s ňou veľmi príjemne. Určite si kúpim ešte minimálne jednu, ktorú budem používať na služobné cesty.”

Janka, Košice

“Naprv som rozmýšľala, či investujem do hodvábnych obliečok na vankúše, ale lovesilk ma presvedčil! Okrem iného – na tejto stránke sú obliečky za vynikajúcu cenu a sú taktiež veľmi kvalitné. Som s mojím nákupom veľmi spokojná a už ich mám doma niekoľko. Majú tiež krásnu farbu, ktorá sa mi hodí k posteli a perfektne sa nich spí.”

Michaela, Turčianske Teplice

“Pre mňa je spánok fakt dôležitý, a tak sme už dlhšiu dobu aj s mojou manželkou hľadali kvalitné hodvábne obliečky. Našli sme ich na lovesilk. Už krátko po používaní sme našli ich vynikajúce benefity, pretože sú veľmi príjemné na tvár a my vyzeráme každé ráno viac oddýchnuto. Navyše, tieto obliečky sú z kvalitného morušového hodvábu a nám na kvalite veľmi záleží.”

Peter, Banská Bystrica

“Obliečky lovesilk sú úžasné! Ja som ich podarovala ako svadobný dar a bola to fakt skvelá investícia… taká dobrá, že som si ich potom kúpila aj ja. Najskôr som si myslela, že hodvábne obliečky sú vhodné na používanie iba cez leto, ale sú vhodné úplne kedykoľvek. A ja ich veľmi rada používam. Tiež majú pomerne jednoduchú údržbu – nie je to nič zložité. A úplne najlepšie zo všetkého je, že aj po dlhšom čase vyzerajú ako nové.”

Nina, Dunajská Streda