Doručovanie objednávok

Spôsob dopravy si kupujúci zadáva v procese realizácie objednávky. V cene dopravy sú už zahrnuté aj náklady na balenie. Doručenie objednaného tovaru je možné:

Doručenie v rámci Slovenskej republiky: 

Prostredníctvom Slovenskej pošty 2.50€ s DPH. Dodanie tovaru je nasledujúce dva pracovné dni od potvrdzujúceho e-mailu o odoslaní zásielky (okrem Vianoc – doba sa predlžuje na 2 pracovné dni). Tovar si vyzdvihnete na vašej pošte.

Prostredníctvom Slovenskej pošty – na dobierku – 4€ s DPH. Dodanie tovaru je nasledujúce dva pracovné dni od potvrdzujúceho e-mailu o odoslaní zásielky (okrem Vianoc – doba sa predlžuje na 2 pracovné dni). Tovar si vyzdvihnete na vašej pošte a zaplatíte na pošte.

Prostredníctvom GLS kuriérskej služby 4.60€ s DPH. Dodanie tovaru je nasledujúce dva pracovné dni od potvrdzujúceho e-mailu o odoslaní zásielky (okrem Vianoc – doba sa predlžuje na 2 pracovné dni). Tovar si vyzdvihnete na vami zvolenej adrese.

Robíme všetko preto, aby Vám naše produkty, ktoré sú skladom boli doručené do 48hodín od objednania.

Doručenie do Českej republiky: 

Prostredníctvom Českej pošty 4.90€ s DPH. Dodanie tovaru je nasledujúce tri pracovné dni od vykonania platby. Okrem Vianoc – doba sa predlžuje o 2 pracovné dni). Tovar si vyzdvihnete na vašej pošte.

Prostredníctvom GLS kuriérskej služby 6.20€ s DPH. Dodanie tovaru je nasledujúce tri pracovné dni od vykonania platby. Okrem Vianoc – doba sa predlžuje o 2 pracovné dni). Tovar si vyzdvihnete na vašej pošte.

Doručenie v rámci Európy a sveta: 

Prostredníctvom kuriéra 17€ s DPH. Čas dodania tovaru vám upresníme emailom podľa daného štátu. Čas dodania tovaru vám upresníme emailom podľa daného štátu.